BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

 

Duyurular
GÜNCELLENEN GÜZ YARIYILI YARIYIL FİNAL SINAV PROGRAMI

 

       TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU 

                          2017– 2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

YARIYIL FİNAL SINAV PROGRAMI

            SINAV HAFTASI: 4-16 OCAK 2018

TARİH

SAAT

DERS KODU

ŞUBE

DERSLİKLER

ÖĞRETİM ELEMANI/ GÖZETMEN

 

 

 

 

 

 

4 Ocak Perşembe

 

10.00

BTU100

-

C303-C305

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer,

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

5 Ocak Cuma

 

09.30

BMET223

01

C303-C305

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen,

Öğr.Gör. E. Öner Tratan

13.15

TURK101 67

67

C303

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer

14.15

TURK101 07

07

C303

Öğr.Gör. Arif Koçoğlu

16.00

BMET 229

01-02

A307

Yard. Doç. Dr. Haydar Ankışhan

6 Ocak Cumartesi

13.00

ENG142

01-03

C-06, C-07, C-08

-

8 Ocak Pazartesi

09.30

BMET225

01-02

C303-C305

Öğr.Gör. Arif Koçoğlu,

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer

13.15

TEKN147

01

B406

Yard.Doç.Dr. Özgür Erol

9 Ocak Salı

 

09.30

BMET227

01

C303

Öğr.Gör. Arif Koçoğlu

14.15

BMET 111

01-03

C303-C305

Yard.Doç.Dr. Haydar Ankışhan,

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen

10 Ocak Çarşamba

11.15

TEKN139

01

C303-C305

Yard.Doç.Dr. Haydar Ankışhan,

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen

13.15

BMET115, SBST115

01-02

A307-A308

Öğr.Gör. E. Öner Tartan,

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen,

Yard.Doç.Dr. Haydar Ankışhan

11 Ocak Perşembe

13.30

ATA 201

30

C303-C307

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen,

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

15.15

BMET117

01

Amfi 6

Öğr.Gör. Serap Baytar

12 Ocak Cuma

11.15

BMET113, SBST113

01-03

C303-C305-C304

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer Öğr.Gör. Gökay Karayeğen, Öğr.Gör. Tuba Altındağ,

Öğr.Gör Arif Koçoğlu

15 Ocak Pazartesi

11.15

TEKN144

01-03

C303-C307

Öğr.Gör. Arif Koçoğlu, Öğr.Gör. E.Öner Tartan

15.15

BMET221

01

C303-C305

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen,

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

16 Ocak Salı

11.15

TEKN146

01-03

C303-C305

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer,

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen

NOTLAR:
 1. Sınavların ilk 20 dakikasında hiçbir öğrenci sınav salonu dışına çıkarılmayacak ve bu süre  içinde sınava geç kalan öğrenciler sınava alınabilecektir. Sınava geç kalan öğrenciye ek süre verilmeyecektir.

 2. Sınav süresi en fazla 100 dakika ile sınırlı tutulacaktır.

 

 

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU 

                    2017– 2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

         YARIYIL BILGISAYAR PROGRAMLAMA FİNAL SINAV PROGRAMI

          SINAV HAFTASI : 4-16 OCAK 2018

TARİH

SAAT

DERS KODU

ŞUBE

DERSLİKLER

ÖĞRETİM ELEMANI/ GÖZETMEN

4 Ocak Perşembe

 

10.00

BTU100

-

C303-C305

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer,

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

13.15

BILP101, SBST101

01

C303

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer

5 Ocak Cuma

 

13.15

TURK101 67

67

C303

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer

14.15

TURK101 07

07

C303

Öğr.Gör. Arif Koçoğlu

6 Ocak Cumartesi

13.00

ENG142

01-03

C-06, C-07, C-08

-

8 Ocak Pazartesi

 

09.30

BILP210

01

C307

Öğr.Gör. E.Öner Tartan

16.15

BILP103

01-02

A408

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

9 Ocak Salı

15.15

BILP205

01

C303

Öğr.Gör. E. Öner Tartan

10 Ocak Çarşamba

13.15

BILP115

01-02

A310

Öğr.Gör. E. Öner Tartan,

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen,

Yard.Doç.Dr. Haydar Ankışhan

11 Ocak Perşembe

09.30

BILP201

01

A408

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

13.30

ATA 201

30

C303-C307

Öğr.Gör. Gökay Karayeğen,

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

12 Ocak Cuma

11.15

BILP113

01-03

C303-C305-C304

Yard.Doç.Dr. Turgut Tuncer Öğr.Gör. Gökay Karayeğen, Öğr.Gör. Tuba Altındağ,

Öğr.Gör Arif Koçoğlu

15 Ocak Pazartesi

12.30

SBST109

 

A1-A2-A5-A6-A7

Prof.Dr. Mehmet Ergün Öksüz

13.15

BILP213

01

C303

Öğr.Gör. E.Öner Tartan

16 Ocak Salı

11.15

BILP203

01

A408

Öğr.Gör. Tuba Altındağ

NOTLAR:
 1. Sınavların ilk 20 dakikasında hiçbir öğrenci sınav salonu dışına çıkarılmayacak ve bu süre içinde sınava geç kalan öğrenciler sınava alınabilecektir. Sınava geç kalan öğrenciye ek süre verilmeyecektir.

 2. Sınav süresi en fazla 100 dakika ile sınırlı tutulacaktır.